O nas

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy lokalną, dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską. Koncentrujemy się na zrównoważonych działaniach w dziedzinie budownictwa i ochrony środowiska.

JAKIE SĄ NASZE IDEE?

Jako zespół ekspertów uważamy, że w świecie kurczących się zasobów i globalnego zanieczyszczenia należy prowadzić inwestycje w sposób zrównoważony.

Naszym Klientom i Inwestorom oferujemy znacznie więcej niż kompleksową obsługę inżynieryjną. Podejmujemy szereg działań, mających na celu ograniczenie negatywnego wpływu, jaki mogą wywierać na środowisko projekty i inwestycje budowlane.

Pragniemy zapewnić najwyższą jakość każdego, realizowanego przez nas projektu. Monitorujemy cały proces budowy, dążąc do tego, by nasze projekty były bezpieczne, ekonomiczne i odpowiadały międzynarodowym standardom ochrony środowiska.

Stawiamy na koncepcje niezależności energetycznej i na nowe technologie energooszczędne.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Biuro IPM Usługi Inżynieryjne tworzy zespół doświadczonych osób magistrów inżynierów. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy ponad 15 lat, biorąc udział w wielu przedsięwzięciach budowlanych w budowach przemysłowych, kubaturowych, liniowych.

Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami budowlanymi.

Opracowujemy pełną dokumentację procesów budowlanych.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji.